Wyjątkowe fototapety i obrazy na ścianę, kultowe plakaty i gadżety do podkreślenia wystroju oryginalnego wnętrza.

Nowoczesne fototapety

Fototapety 3d czyli inaczej tapety przestrzenne to aktualnie absolutny hit w urządzaniu wnętrz. Dzięki zastosowaniu takiego rozwiązania w małym wnętrzu zyskujemy efekt powiększenia pomieszczenia i trójwymiarowości.

 

Tapety do salonu

Tapety 3d równie dobrze prezentują się w dużych wnętrzach szczególnie w salonie i sypialni gdzie odpowiedni dobór wzoru gwarantuje spektakularny efekt dekoracyjny. Fototapety przestrzenne doskonale wpasowują się w aktualne trendy aranżacji wnętrz i zawsze budzą zachwyt oglądających je osób. Aby lepiej wyobrazić sobie jak konkretny wzór będzie prezentował się na ścianie zapraszamy do obejrzenia działu „Inspiracje”, gdzie znajdują się setki aranżacji z dostępnymi w naszym sklepie tapetami i obrazami.
 
Dodatkowo zdjęcia z wnętrzami urządzonymi z wykorzystaniem wybranej fototapety znajduje się na podstronie produktu. Zakupioną u nas fototapetę możesz umieścić na ścianie sam, bez konieczności zamawiania fachowca na klej dostępny w naszej ofercie. Po dokonaniu zakupu zapraszamy do zakładki „Instrukcja klejenia fototapety” gdzie w jasny sposób opisaliśmy ten proces krok po kroku.
 

Zobacz wszystkie fototapety