Wyjątkowe fototapety i obrazy na ścianę, kultowe plakaty i gadżety do podkreślenia wystroju oryginalnego wnętrza.

Tapety do salonu

W katalogach prezentujących aktualne trendy w urządzaniu wnętrz coraz częściej pojawiają się różnego typu tapety ścienne, w tym także fototapety czyli tapety ze zdjęć i fototapety 3d.

 

Tapety do salonu

Wychodząc temu naprzeciw oprócz obrazów do powieszenia na ścianę oferujemy naszym Klientom tapety do salonu, sypialni, kuchni i pokoju dziecięcego wpisujące się w najnowsze trendy dekoratorskie. Starannie wyselekcjonowane wzory i doskonała jakość zakupionego produktu gwarantują pełne zadowolenie i imponujący efekt w urządzanym pomieszczeniu.
 
Nowoczesne tapety do salonu to designerskie wzory pasujące do modnych wysterylizowanych wnętrz. Oprócz abstrakcji, widoków i wzorów kwiatowych dużą popularnością cieszą się fototapety dające efekt ściany z cegły lub drewna. Posiadamy także bogatą ofertę tradycyjnych wzorów takich jak widoki i krajobrazy, które z powodzeniem można wkomponować także w klasycznie urządzony salon dodając mu tym samym nowego charakteru. Aby lepiej wyobrazić sobie jak wybrana fototapeta będzie prezentowała się na ścianie na podstronie produktów znajdują się przykładowe aranżacje, a w dziale „Inspiracje” zobaczyć można galerię wszystkich tapet dostępnych w naszym sklepie.
 
W naszej ofercie znajdują się gotowe tapety w różnych rozmiarach jednak wykonujemy także fototapety na zamówienie, pod wymiar i tapety ze zdjęciem Klienta. Tapety zakupione w naszym sklepie bez wysiłku możesz przykleić sam bez konieczności zatrudniania fachowca. Klej do tapet, dzięki któremu tapeta będzie perfekcyjnie przymocowana do ściany również znajduje się w naszej ofercie. Po zakupie zapraszamy do zakładki „Instrukcja naklejania tapet” gdzie opisaliśmy ten proces krok po kroku.
 

Zobacz wszystkie fototapety

Dalej