Wyjątkowe fototapety i obrazy na ścianę, kultowe plakaty i gadżety do podkreślenia wystroju oryginalnego wnętrza.

Obrazy do salonu

W naszej kolekcji obrazy do salonu stanowią przede wszystkim wyselekcjonowane obrazy na płótnie - idealnie wpasowujące się w aktualne trendy dekoratorskie.

 

Obrazy do salonu

Obrazy do salonu to jedna z najbardziej imponujących kategorii w naszym sklepie. Posiadamy w swojej ofercie zarówno tradycyjne obrazy takie jak pejzaże, portrety lub kompozycje kwiatów jak i typowo nowoczesne obrazy do salonu gdzie przeważają bardzo kolorowe lub monochromatyczne abstrakcje. Dużą popularnością cieszą się także obrazy ze zdjęć np. panoramy wielkich miast lub obrazy z krajobrazami najpiękniejszych zakątków świata.
 
Pośród nich wiele zostało wybranych specjalnie do nowoczesnego salonu i doskonale prezentuje się w wersji multi. Właśnie z myślą o obrazach do salonu stworzyliśmy jedyny w Polsce edytor obrazów wieloelementowych, który daje nam możliwość sprawdzenia jak wybrany obraz lub kompozycja obrazów multicanvas będzie się prezentowała w konkretnym wnętrzu. W tym celu wystarczy zrobić zdjęcie pomieszczenia, a następnie wgrać je do edytora.
 

Zobacz wszystkie obrazy na płótnie

Dalej